Zákaznická zóna
Již 31 let rosteme s Vámi!
Již 31 let rosteme s Vámi!
Zákaznická zóna Česky English

Celní služby

Odvětví logistika a skladování běžně při skladování zboží dovezeného ze zahraničí naráží na řadu překážek, které pomáhají řešit různé celní služby. V Praze a okolí máme několik skladů, které se s tím umí vypořádat.

Jestliže dovážíte zboží ze zemí mimo EU, využijte služeb našich celních skladů a deklarace Praha-východ nebo Humpolec. Zajistíme proclení zboží, jeho uložení do celního skladu nebo vývoz. Pakliže obchodujete s členskými zeměmi EU, je možné, že musíte vykazovat data pro statistický systém Intrastat. Tuto činnost za Vás rádi zajistíme, od pouhé přípravy dat až po kompletní agendu včetně podání hlášení.

Společnost Servant je držitelem certifikátu AEO, který Celní správa České republiky uděluje spolehlivým, problematiky znalým a finančně stabilním deklarantům. Naše firma fungující již od roku 1990 mezi takové patří. Má bohaté zkušenosti také s vykonáváním těchto úkonů:

  • Elektronická komunikace s celními úřady
  • Zastupování klienta v režimu nepřímého zastoupení
  • Poskytnutí záruky za celní dluh

Zajišťujeme tyto celní služby ve skladech Praha a okolí:
Celní deklarace a celní sklady

Všechna naše střediska mají statut veřejného celního skladu. Přímo ve skladu máme pracovníky celní deklarace, kteří zajistí veškeré procedury. Také poskytujeme záruku za celní dluh, na záruku tak nemusíte mít vázané finanční prostředky. Uložením zboží do celního skladu vylepšujete svoje cash-flow a clo platíte až v době, kdy zboží z celního skladu vydáváte.


Máte zájem o logistické služby? Kontaktujte nás!

Vaše data jsou u nás v bezpečí

Jak děláme logistiku?

Vykládka, třídění a kontrola přijatého zboží
Uskladnění zboží
etiketování
focení
prodejní sety
přebalení
celní služby
řízení vratek
Služby s přidanou hodnotou
Výdej zboží, příprava a kontrola zásilky
Předání zásilky přepravci a její sledování
Aira GROUP, Outsourcing IT