Zákaznická zóna
Již 31 let rosteme s Vámi!
Již 31 let rosteme s Vámi!
Zákaznická zóna Česky English

Efektivní datová podpora skladu

Servant - datová podpora skladu

Nechceme, aby docházelo k jakýmkoli nesrovnalostem, proto si vedeme úplnou a důkladnou evidenci veškerého vašeho zboží. Nejdůležitější veličinou, kterou sledujeme a evidujeme, je pro nás samozřejmě EAN daného kusu. Kromě něj však můžeme sledovat i následující:

  • barva a velikost výrobku
  • šarže a výrobní číslo výrobku
  • spotřební daň, atd.
  • FIFO

Spolehlivá evidence

Naše vstupní kontrola zahrnuje zjištění rozměrů a hmotnosti zboží. Vždy proto bezpečně víme, jaký objem zboží u nás skladujete. Důsledně sledujeme i skladové lokace, které jdou ruku v ruce s dodržováním zásad FIFO.


Co od vás potřebujeme?

Aby proces uskladnění zboží proběhl bez komplikací a zbytečných průtahů, potřebujeme, abyste nám poslali číselník sortimentu (tzn. seznam zalistovaných EAN). V případě, že číselník nemáte nebo na zboží není EAN uveden, umíme pracovat i s tímto omezením. Zároveň také uvítáme, když nám dáte vědět o dodávce zboží do skladu.


Jak zasílat požadavky na výdej zboží ze skladu?

  • Elektronicky: Náš systém umožňuje propojení s vaším informačním systémem pomocí výměny CSV a XML souborů. Systém umožňuje automatický reporting pohybů, potvrzení příjmu a výdeje zboží, stavu přípravy vaší objednávky či stavu skladu. Vše vám budeme zasílat na ftp rozhraní.
  • Za pomocí zákaznického rozhraní: Pro jednoduché a rychlé objednávky na vyskladnění vašeho zboží nabízíme možnost využití zákaznického rozhraní. Více informací o něm se dozvíte na www.webskladservant.cz.
logo I-sklad Máme speciální logistické řešení pro ecommerce
Více informací

Nabídneme pomocnou ruku

Rádi vám pomůžeme s kalkulací vhodnosti implementace datové výměny a poradíme s jejím zavedením. Datová výměna není nutná u menších objemů dat, zde její finanční náročnost na pořízení nemusí přinést očekávaný užitek.Máte zájem o logistické služby? Kontaktujte nás!

Vaše data jsou u nás v bezpečí

Jak děláme logistiku?

Vykládka, třídění a kontrola přijatého zboží
Uskladnění zboží
etiketování
focení
prodejní sety
přebalení
celní služby
řízení vratek
Služby s přidanou hodnotou
Výdej zboží, příprava a kontrola zásilky
Předání zásilky přepravci a její sledování
Aira GROUP, Outsourcing IT