Zákaznická zóna
Již 31 let rosteme s Vámi!
Již 31 let rosteme s Vámi!
Zákaznická zóna Česky English

Komplexní logistické služby a Fulfillment

Zajišťujeme komplexní logistické služby od převzetí zboží od výrobce, jeho skladování, VAS služby, až po jeho dodání ke konečnému zákazníkovi („fulfillment“). A to díky kombinaci široké nabídky logistických služeb přidávající hodnotu (VAS) a standardy skladových služeb.

Služba je vhodná zejména pro obchodní společnosti, pro dovozce a distributory zboží a pro provozovatele e-shopů, kteří nemají vlastní skladové prostory. Spravujte svoje podnikání přes internet a ostatní služby nechte na nás!

Služby přidávající hodnotu (VAS – value added service)


Výdej zboží po kusu

Vyndat celou paletu ze skladu umí každý. My umíme expedovat zboží přesně podle vašich požadavků po jednotlivých kusech. Kvalita výdeje je trvale sledována a vyhodnocována. Zásilky mohou být baleny pod kamerovým systémem a každý výrobek může být kontrolován načtením EAN, takže máte jistotu, že ze skladu odchází přesně to, co jste chtěli.


Žehlení, ramínkování

Máme moderní 4 parní žehlící pracoviště. Zákazníci nechtějí kupovat drahé, ale pomačkané oděvy? Oděvy od nás mohou jít vyžehlené a navěšené na ramínku přímo na prodejní plochu! Ramínka samozřejmě označíme velikostními kroužky a zboží cenovkami. Více o skladování textilu a oděvů.


Balení do folie, copacking

Máme stroje pro zavaření výrobku do folie. Vyberte si druh folie a způsob kompletace produktů – zbytek nechte na nás. Vhodné pro podporu prodeje nebo balení vratek.


Kompletace

Tradičně sestavujeme dárkové vánoční balíčky, lepíme krabice, montujeme uzávěry na lahve, vytváříme prodejní sety a další činnosti dle přání zákazníků. Pokud máte vzorky, rádi naceníme cenu produkce. Pokud nemáte, provedeme ověřovací sérii a nabídneme cenu.


Polepování, vkládání návodů, štítkování, repacking

Dovážíte zboží bez českých etiket či návodů? Nebo potřebujete označit výrobky cenovkami? Pro nás žádný problém, vše polepíme. V případě potřeby zajistíme i tisk etiket za výhodné ceny.

logo I-sklad Máme speciální logistické řešení pro ecommerce
Více informací

Standard našich skladových a logistických služeb je:

  • vykládka kontejnerů či sběrných dodávek, kontrola kvality (dle definované procedury),
  • skladování standardní zásoby a zabezpečení skladování špičkové zásoby,
  • komunikace přes webové rozhraní, na základě datových přenosů,
  • automatické reporty toku zboží a stavu skladu (zásob),
  • řízení vratek (převzetí, identifikace, čištění/oprava zboží, případně likvidace)
  • celní služby v Humpolci
Logistika

Cíle kvality logistických a dodavatelských služeb

Naším cílem je poskytovat služby s touto minimální kvalitou:

  • 99,0% objednávek expedováno bezchybně
  • 99,8% kusů expedováno bezchybně

Tuto kvalitu považujeme za minimální a v případě, že ji nebude dosaženo, náleží zákazníkovi kompenzace v podobě slevy za služby.

Pomáháme dlouhodobě růst vašemu úspěchu. Obraťte se na nás. Přesvědčíme vás o tom, že správně vyřešená logistika jsou jedním z úspěšných klíčů každého obchodu.


Máte zájem o logistické služby? Kontaktujte nás!

Vaše data jsou u nás v bezpečí

Aira GROUP, Outsourcing IT