I-Sklad.cz Zákaznická zóna Česky English

Logistické služby - VAS, fullfilment

Hledáte služby profesionálního logistického podniku, které jsou rychlé, spolehlivé a za dobrou cenu? Investujte obchodní čas tam, kde je ho nejvíce třeba a my se postaráme o jasné odpovědi na otázky skladování, zasílání a přepravy vašeho zboží.

Zajistíme vše, co je nezbytné, a to i díky široké nabídce logistických služeb přidávající hodnotu (VAS). Kompletujeme, žehlíme či polepujeme. Pomáháme dlouhodobě růst vašemu úspěchu. Obraťte se na nás. Přesvědčíme vás o tom, že správně vyřešená logistika a skladování jsou jedním z úspěšných klíčů každého obchodu.

Standard našich skladových a logistických služeb je:

  • komunikace přes webové rozhraní, na základě datových přenosů nebo při menších objemech dat pomocí e-mailů
  • automatické reporty o toku zboží
  • spolehlivá evidence stavu skladu
  • řízení vratek

Logistické služby přidávající hodnotu (VAS – value added service)


Výdej zboží po kusu

– vyndat celou paletu ze skladu umí každý. My umíme expedovat zboží přesně podle vašich požadavků po jednotlivých kusech. Kvalita výdeje je trvale sledována a vyhodnocována. Zásilky mohou být baleny pod kamerovým systémem a každý výrobek může být kontrolován načtením EAN, takže máte jistotu, že ze skladu odchází přesně to, co jste chtěli.


Žehlení

– máme moderní 4 parní žehlící pracoviště. Zákazníci nechtějí kupovat drahé, ale pomačkané oděvy? Oděvy od nás mohou jít vyžehlené a navěšené na ramínku přímo na prodejní plochu! Ramínka samozřejmě označíme velikostními kroužky a zboží cenovkami. Pro skladování textilu a oděvů volte sklady v Humpolci.


Balení do folie, copacking

– máme stroje pro zavaření výrobku do folie. Vyberte si druh folie a způsob kompletace produktů – zbytek nechte na nás. Vhodné pro podporu prodeje nebo balení vratek. Balení do fólie, copacking.


Kompletace

– tradičně sestavujeme dárkové vánoční balíčky, lepíme krabice, montujeme uzávěry na lahve, vytváříme prodejní sety a další činnosti dle přání zákazníků. Pokud máte vzorky, rádi naceníme cenu produkce. Pokud nemáte, provedeme ověřovací sérii a nabídneme cenu. Provádíme balení a kompletace zboží.


Polepování, vkládání návodů, repacking

– dovážíte zboží bez českých etiket či návodů? Nebo potřebujete označit výrobky cenovkami? Pro nás žádný problém, vše polepíme. V případě potřeby zajistíme i tisk etiket za výhodné ceny.

Logistika

Cíle kvality logistických a dodavatelských služeb

Naším cílem je poskytovat služby s touto minimální kvalitou:

  • 99,0% objednávek expedováno bezchybně
  • 99,5% kusů expedováno bezchybně

Tuto kvalitu považujeme za minimální a v případě, že ji nebude dosaženo, náleží zákazníkovi kompenzace v podobě slevy za služby.

Zajišťujeme komplexní logistické služby. Logistika zahrnuje všechny činnosti realizované pro zajištění předání výrobku nebo zboží od výrobce (dodavatele) ke konečnému zákazníkovi. Logistika tedy zahrnuje všechny služby, které jsou na cestě od výrobce k zákazníkovi.


Naše logistika a skladování zahrnuje např. skladování zboží, dopravu, přepravní balíkové služby aslužby s přidanou hodnotou jako je např. žehlení, balení do fólie, kompletace zboží, polepování zboží atd. Námi poskytovaná logistika skladování je vhodná zejména pro obchodní společnosti, pro dovozce a distributory zboží a pro provozovatele e-shopů.

Pro skladování a logistiku můžeme nabídnout naše sklady v lokalitách Praha-Východ a Humpolec.


Máte zájem o logistické služby? Kontaktujte nás!

Vaše data jsou u nás v bezpečí

Aira GROUP, Outsourcing IT