I-Sklad.cz Zákaznická zóna Česky English

Skladování zboží

Servant - pronájem skladů

Hledáte sklady k pronájmu, v nichž byste uskladnili přebytečné zásoby? Využijte jejich pronájem v samostatných areálech v okolí Prahy nebo Humpolce. Uvidíte, že se s našimi sklady logistika zboží zjednoduší. Především díky tomu, že jsou všechny velmi blízko dálnice D1 (v maximální dojezdové vzdálenosti 21 minut).


Snažíme se také zákazníkům vyjít maximálně vstříc, proto je ve všech skladech možné standardní jednosměnný provoz rozšířit, popřípadě také upravit část skladových prostorů podle požadavku klienta (kupříkladu na volný prostor, policový regál nebo paletový regál).

Sklady mají své specializace, všechny však mohou nabídnout uskladnění a také distribuci těchto druhů zboží:

  • Kosmetika, potraviny, propagační materiály, archiv, alkohol, elektronika

Areály se liší velikostí skladovacích ploch:

SkladVnitřní plochaVenkovní plocha
Praha-východ2.700 m²3.000 m²
Humpolec12.000 m²1.000 m²

Bezpečnost a vybavení skladů Servant

Co se týká zabezpečení, ve všech skladovacích jednotkách společnosti Servant vše hlídá kamerový systém a napojení na pult centrální ochrany. Sklady nelze dělit do samostatně přístupných jednotek, nicméně je obsluhují jen zaměstnanci naší společnosti. Další kamerové systémy zase hlídají stav zboží při příjmu kvůli kontrole pro kvalitu výdeje.

Všechny sklady, které nabízíme k pronájmu se dále mohou pochlubit bezprašnými podlahami a vybavením, mezi které patří technika k monitoringu a temperování teploty skladovacích prostor v rozmezí 5 až 25 stupňů a spousta dalšího. Bližší informace o nabízených vybavení zde:

Služby poskytované všemi sklady Servant

Hladkému průběhu vykládky, překládky či distribuce napomáhá vždy software Ventus pro evidenci zboží i pro kontrolu kvality příjmu a výdeje, pracoviště pro kontrolu kompletnosti objednávky pomocí načtení EAN kódu zboží nebo paletová a balíková distribuce (například pomocí služeb Balík do ruky společnosti Česká pošta nebo přepravního systému FOFR). Více na stránkách jednotlivých skladů, v jejichž spodní části získáte přímé kontakty.

Poloha skladů v těchto lokalitách:

  • Sklady Praha Východ - výborně dosažitelné ze severní části Hlavního města.
  • Sklady Humpolec - leží výhodně uprostřed republiky na 90. km dálnice D1. Lokální depo systému FOFR. Výborné ceny dopravy.

Všechny skladovací areály garantují shodný standard služeb, evidence zboží i komunikace se zákazníkem.


Máte zájem o logistické služby? Kontaktujte nás!

Vaše data jsou u nás v bezpečí

Sklady ihned k pronájmu v lokalitách:

Jak děláme logistiku?

Vykládka, třídění a kontrola přijatého zboží
Uskladnění zboží
etiketování
focení
prodejní sety
přebalení
celní služby
řízení vratek
Služby s přidanou hodnotou
Výdej zboží, příprava a kontrola zásilky
Předání zásilky přepravci a její sledování
Aira GROUP, Outsourcing IT