Zákaznická zóna
Již 31 let rosteme s Vámi!
Již 31 let rosteme s Vámi!
Zákaznická zóna Česky English

Středisko Humpolec

Využít naše vlastní středisko Humpolec umístěný dvě minuty jízdy od dálnice D1 se může hodit nejen díky poloze na hlavní dopravní tepně republiky, ale třeba i díky možnosti využití jako celní sklad.


Proč ještě je pro skladování Humpolec výhodný? Například proto, že jde o samostatný areál s výbornou dostupností nejen do Prahy a Brna a pestrou nabídkou služeb, specialiazujeme se na drogerii, kosmetiku, oděvy a sportovní vybavení.


K uskladnění zboží Humpolec doporučujeme také proto, že jde o velmi variabilní skladovací areál, který lze přizpůsobit dle potřeb zákazníka a jeho zboží. Třeba změnou části objektu na regálový systém nebo rozšířením standardního jeden a půl směnného provozu.

Skladovací plocha

Areál v Humpoleci disponuje skladovacími plochami o celkové výměře 12.000 m², venku navíc lze využít prostoru dalšího 1.000 m². Část plochy je možno přizpůsobit podle představ klienta, vyžaduje-li speciální úpravy jako například paletový či policový regál, uskladnění na volné ploše a podobně. Skladovací plochu nelze dělit do menších samostatně přístupných jednotek, výskytu nepovolaných osob ovšem není třeba se bát – do skladu a ke zboží mají přístup jen naši zaměstnanci.

Budova a bezpečnost skladu

Servant sklad Humpolec

Všechny plochy pokrývají bezprašné podlahy, uvnitř skladovacích prostorů průběžně monitorujeme teplotu. Budova skladu je také dobře uzpůsobena pro pohodlnou vykládku kontejnerů TIR, do nichž může naše manipulační technika bez potíží vjet. Objekt také disponuje elektronickým požárním systémem. Co se týká zabezpečení skladu, je humpolecká budova:

 • napojena na pult centrální ochrany
 • monitorována kamerovým systémem
 • obsluhována jen našimi pracovníky, cizí lidé nemají do skladu přístup

Areál má kromě budovy samotné ještě prostory pro venkovní skladování.

Dopravní dostupnost

Poloha Humpolce přímo u dálnice D1 dělá z našeho objektu strategické místo pro skladování věcí s možností rychlé expedice do dalších velkých měst na naší dálniční síti, Praha je vzdálená 100 kilometrů, stejně tak Hradec Králové. Brno dělí od skladu 110 km, Plzeň 190 km, Ostravu 280 km. Po D1 a R7 se také lze poměrně rychle dostat do severních Čech, třeba Chomutov leží na této trase přibližně 200 km od skladu. V blízkosti je také celnice, celní úřad Pelhřimov najdeme pouhých 19 kilometrů od skladu.

Vybavení skladu

Co se týká tepelných podmínek, disponuje budova technikou pro temperování prostorů standardně v rozmezí 15 – 25 stupňů. Skladovat palety (jejich maximální váha se může pohybovat okolo 1500 kg) je možno jak na volném prostoru, tak v regálovém systému, do folií je pak lze balit pomocí strojního obalovače. Pro drobné zboží pak máme přichystané policové regály.

K dalšímu vybavení skladu patří rampa pro vykládku větších vozidel, sklopný můstek, rychloběžná vrata nebo pracoviště pro kontrolu kompletnosti objednávky načítáním EAN kódu zboží. Vše sleduje kamerový systém, díky němuž se dá snadno kontrolovat stav zboží při příjmu a kvalita výdeje. Jednotný firemní software Ventus také slouží k evidenci zboží a kontrole kvality příjmu a výdeje. Samozřejmostí je také páskování balíků do PP pásky.


Galerie skladu Humpolec:

Poskytované služby

Nabízíme celou škálu služeb, mezi něž patří:

 • celní deklarace
 • uložení zboží v celním skladu
 • záruka za celní dluh
 • proclení zboží po dovozu
 • tranzit T1
 • intrastat
 • vykládka a překládka zboží
 • distribuce zboží pro e-shop včetně paletové a balíkové distribuce – služba Balík do ruky od České pošty
 • foliování zboží
 • žehlení oděvů
 • venkovní skladování
 • štítkování
 • sledování šarže
 • expirace šarže
 • sledování FIFO

Reference

Sklad Humpolec má široké využití. Je možno v něm skladovat i zboží s požadavky na specifické podmínky. V tomto areálu je možno využít například nabídky:Máte zájem o logistické služby? Kontaktujte nás!

Vaše data jsou u nás v bezpečí

Za kvalitu služeb ve středisku Humpolec zodpovídá:

Pavel Hrala
vedoucí střediska Humpolec

Adresa skladu Humpolec

Lnářská 1636
396 01 Humpolec
tel.: +420 565 533 703
fax: +420 565 536 006
e-mail: zc.tnavres@celopmuh
GPS: 49°32'20.363"N, 15°21'1.394"E

Jak děláme logistiku?

Vykládka, třídění a kontrola přijatého zboží
Uskladnění zboží
etiketování
focení
prodejní sety
přebalení
celní služby
řízení vratek
Služby s přidanou hodnotou
Výdej zboží, příprava a kontrola zásilky
Předání zásilky přepravci a její sledování
Aira GROUP, Outsourcing IT