Zákaznická zóna
Již 31 let rosteme s Vámi!
Již 31 let rosteme s Vámi!
Zákaznická zóna Česky English

Středisko Praha-východ

Středisko Praha-východ patří díky své výhodné poloze v těsném sousedství hlavního města mezi nejvytíženější, doporučujeme proto kontaktovat nás a zjistit si v předstihu jeho aktuální možnosti skladování.

Skladovací plocha

Středisko disponuje krytými skladovacími plochami o výměře 2.700 m², venku se navíc dá využít prostoru 3.000 m². Využívají se regálové a policové systémy, skladovací plocha se dá upravit podle přání klienta, ať už si přeje uskladnění na volné ploše, v paletových regálech (maximální váha palety cca 1500 kg) nebo si například žádá skladování drobného či většího zboží v policových regálech. Sklad v Praze-východ je celistvá plocha, kterou není možno dělit na samostatně přístupné dílčí jednotky.

Budova a bezpečnost skladu

Ve skladu jsou nové bezprašné podlahy. Teplotu uvnitř budovy průběžně monitorujeme, standardně temperujeme v rozmezí 15 – 25 stupňů Celsia dle potřeb aktuálně skladovaného zboží. Co se týká zabezpečení skladu, je budova skladu:

  • napojena na pult centrální ochrany
  • monitorována kamerovým systémem
  • obsluhována jen našimi pracovníky, cizí lidé nemají do skladu přístup

Dopravní dostupnost

Budova má výhodu vynikající polohy vzhledem k rychlostní silnici D10 směřující z Mladé Boleslavi na Prahu. Najet na ni lze na exitu číslo 3 nebo 10, vzdálenost od hlavního města činí 10 kilometrů. Nedaleko se také nachází dálnice D11 na Hradec Králové (ten leží 100 kilometrů od skladu, což je jen o něco méně než vzdálenost do Plzně nebo do Chomutova, Brno je vzdálené 220 km, Ostrava 390). Rychle se lze dostat i na dálnici D8 směřující z Prahy na Lovosice a dále přes Ústí nad Labem do Německa. Poblíž najdeme také celnici a celní úřad Mělník.

Vybavení skladu

Pro rychlou a operativní nakládku, vykládku a expedici zboží máme rychloběžná vrata a rampu pro vykládku velkých vozidel a sklopný můstek. Při vykládání naše manipulační technika může vjet přímo do kontejneru.


Dále je možno v našem skladě s bezprašnými podlahami využít strojní obalovače pro balení palet do folie, klimatizovaný prostor se stále udržovanou teplotou 12 – 15 ̊C, software pro evidenci zboží i pro kontrolu kvality příjmu a výdeje, kamerový systém pro kontrolu stavu zboží při příjmu a pro kontrolu kvality výdeje, či pracoviště pro kontrolu kompletnosti objednávky (načtení EAN kódu zboží). Také páskování balíků do PP pásky je samozřejmostí.


Galerie skladu Praha-východ:

Poskytované služby

Nabízíme řadu služeb, mezi něž patří:

  • intrastat
  • vykládka a překládka zboží
  • distribuce zboží pro e-shop včetně paletové a balíkové distribuce
  • štítkování
  • příjem, výdej, po kusu
  • sledování FIFO
  • expirace šarže

Reference

Máme zkušenosti s různými druhy zboží, pro něž jsou ve skladu i při distribuci vytvořeny podmínky pro skladování. V Praze jde například o:


Máte zájem o logistické služby? Kontaktujte nás!

Vaše data jsou u nás v bezpečí


Za kvalitu služeb ve středisku Praha zodpovídá:

Martin Spišiak
vedoucí střediska Praha Východ

Adresa střediska Praha Východ

Svémyslice č.p. 38
250 91 pošta Zeleneč
tel.: +420 281 925 936
fax: +420 281 925 311
e-mail: zc.tnavres@ecilsymevs
GPS: 50°8'45.675"N, 14°39'3.446"E

Jak děláme logistiku?

Vykládka, třídění a kontrola přijatého zboží
Uskladnění zboží
etiketování
focení
prodejní sety
přebalení
celní služby
řízení vratek
Služby s přidanou hodnotou
Výdej zboží, příprava a kontrola zásilky
Předání zásilky přepravci a její sledování
Aira GROUP, Outsourcing IT