Zákaznická zóna
Již 31 let rosteme s Vámi!
Již 31 let rosteme s Vámi!
Zákaznická zóna Česky English

Success stories

Zajímá Vás pro jaké klienty jsme pracovali a jakou službu jsme jim poskytovali? Přečtěte si naše success stories - případové studie našich zákazníků. Tyto služby můžeme poskytovat i Vám!


Makro Cash and Carry logoMakro Cash and Carry – velkoobchod potravinami a spotřebním zbožím. Servant zajišťuje kompletaci a distribuci Vánočních balíčků pro prodejny v České i Slovenské republice. Proces nabalení desítek tisíc balíčků o několika druzích je náročný na koordinaci dodavatelů surovin i služeb, skladovou evidenci surovin a obalového materiálu, prostor na balení, kontrolu kvality nabalené produkce i následné distribuce přímo na prodejny řetězce.GLS logoGLS – nadnárodní balíkový přepravce. Servant výhradně zajišťuje celní služby pro všechny zásilky, které směřují do ČR ze zemí mimo EU. Provádíme ukončení společného tranzitu zásilek a převod do dalšího režimu dle volby adresáta zásilky – další vnitrounijní tranzit do celního skladu příjemce, nebo uvolnění zásilky do volného oběhu. Součástí služeb je zajištění celního dluhu, který na zásilkách vzniká a administrativa spojená se službami celní deklarace.Limal logoLimal – e-shop prodejce spotřebního zboží. Společnost Limal nabízí distributorům spotřebního zboží prodej výběhového, opraveného nebo částečně poškozeného zboží, které se jinak velmi obtížně nabízí k prodeji. Většina prodejů je realizována přes e-shop systémem aukcí na portálu aukro.cz Servant zajišťuje kompletní skladový a distribuční servis – identifikace zboží, jeho nafocení pro dokumentaci o stavu výrobku, skladování, balení, výdej a distribuci odběratelům.Henkel logoHenkel – kosmetika Schwarzkopf pro profesionální salony. Základní zásobování provozoven probíhá z německého centrálního skladu. Servant však zajišťuje pro ne zcela běžně distribuované produkty bez českých popisů označení výrobku českými etiketami, přípravu mix objednávek na kosmetické salony, jejich balení a následnou distribuci zboží pomocí systému FOFR.Blizzard logoBlizzard – vybavení pro zimní sporty. Zajišťujeme kompletní logistiku – vykládku kontejnerů, kontrolu, třídění, skladování, přípravu exp., balení a distribuci. Zboží je náročné na skladovou evidenci, rozpadá se do velikostí a barev a jiná část se naopak slučuje do kompletů. Výdej zboží je plně kontrolován čtením EAN kódů pro zajištění 100% kvality expedičních služeb. Část sortimentu je dovážena ze zemí mimo EU, Servant poskytuje i služby celní deklarace.


Přehled našich služeb není konečný. Služby nastavujeme podle dohody se zákazníkem. Při požadavku na další služby nás neváhejte kontaktovat. Naše základní služby jsou:


Máte zájem o logistické služby? Kontaktujte nás!

Vaše data jsou u nás v bezpečí

Jak děláme logistiku?

Vykládka, třídění a kontrola přijatého zboží
Uskladnění zboží
etiketování
focení
prodejní sety
přebalení
celní služby
řízení vratek
Služby s přidanou hodnotou
Výdej zboží, příprava a kontrola zásilky
Předání zásilky přepravci a její sledování
Aira GROUP, Outsourcing IT